Campus Zoom

Virtual

Op elke locatie

Volg thuis interactief les

Op vaste tijdstippen

generalInfo

De Virtuele Campus Zoom is de beste videobel-app waarmee je binnen onze onderwijsinstelling digitaal les volgt. Speciaal opgeleide docenten geven je vanop afstand les via de gratis app. Deze is makkelijk te installeren op je PC, tablet of mobiele telefoon. Je volgt les door in te loggen via je studentenprofiel. De lessen zijn zéér interactief en je communiceert makkelijk met je docent en je medestudenten. Deze virtuele campus is met andere woorden dé ideale oplossing voor wie graag een klassikale opleiding volgt van thuis uit op vaste tijdstippen. 

lessonPlanning

lessonPlanningText

Je hebt van overal toegang tot de Virtual Campus. Je kan de virtuele leslokalen betreden via computer, smartphone en tablet. Zo kies je zelf waar je de lessen volgt.
 
Log in op je persoonlijke studentenprofiel via de website. In je agenda vind je de nodige info en login gegevens om je aan te melden op Zoom en je lessen te volgen.

coursesIn Virtual

Coursenamelabel Lessonday Firstlesson Lastlesson Citystartdata Alllessons
INFOSESSIE Thursday 08-08-2024 08-08-2024 Virtual 18:30 - 20:30
Personal Trainer Expert Thursday 05-09-2024 20-03-2025 Virtual 18:30 - 21:30
-30 %
Pranayama en ademhalingstechnieken Monday 09-09-2024 23-09-2024 Virtual 18:30 - 21:30
-30 %
SEO - Scoren in Google Tuesday 24-09-2024 22-10-2024 Virtual 18:30 - 21:30
-30 %
Hormoon Yoga Wednesday 23-10-2024 27-11-2024 Virtual 18:30 - 21:30
-30 %
Personal Coach Thursday 31-10-2024 16-01-2025 Virtual 18:30 - 21:30
-20 %
Google Ads SEA Tuesday 05-11-2024 07-01-2025 Virtual 18:30 - 21:30
Chakra- en Aurahealing Tuesday 12-11-2024 26-11-2024 Virtual 18:30 - 21:30
Natuurlijke Geneeswijzen Wednesday 20-11-2024 18-12-2024 Virtual 18:30 - 21:30
Bewustzijnscoach Tuesday 11-03-2025 25-03-2025 Virtual 18:30 - 21:30
paginator.rangeLabelMultiplePages

campusCourseText1 fgroupcourses and cpvirtualclasses. campusCourseText2 homecourse